Aneta Langerová vyráží na turné! Zjistěte, kde ji v roce 2023 uslyšíte naživo.

Aneta Langerová Koncerty 2023

Jarní turné s kapelou

Po dlouhé zimě se nemůžeme dočkat, až vyrazíme na jarní šňůru! Čeká nás série koncertů po celé republice, kde vám představíme naši novou desku a zahrajeme i starší pecky. Slibujeme skvělou atmosféru, nabitou energií a nezapomenutelné zážitky. Sledujte naše sociální sítě, kde budeme postupně zveřejňovat termíny a místa koncertů. Těšíme se na vás!

Letní festivaly a open air koncerty

Česká republika ožívá v létě festivalovou horečkou! Od rocku a popu přes jazz a klasiku až po multižánrové akce, každý si najde to své. Mezi největší taháky patří Colours of Ostrava, Rock for People nebo Letní Letná. Pro milovníky elektronické hudby je tu Beats for Love a Let It Roll. Nezapomínejme ani na menší, komornější festivaly s jedinečnou atmosférou. Ať už zvolíte jakýkoli, užijte si léto plné hudby a zábavy!

Podzimní akustické koncerty

S příchodem podzimu a chladnějších večerů se koncertní scéna přesouvá do útulných klubů a divadel. Právě akustické koncerty si v tomto období získávají zvláštní kouzlo. Intimní atmosféra, tlumené osvětlení a blízkost hudebníků vytváří neopakovatelný zážitek.

Ať už dáváte přednost folku, jazzu, popu nebo rocku, na podzim si přijdete na své. Mnoho umělců volí pro svá akustická vystoupení komornější prostory, kde se mohou lépe propojit s publikem. Zvuk akustických nástrojů v kombinaci s emotivním zpěvem vás zahřeje i v tom nejsychravějším počasí.

Speciální vánoční koncerty

Vánoce bez koled a vánoční hudby? Nemyslitelné! A co teprve zažít tu sváteční atmosféru naživo? Po celé zemi se i letos konají speciální vánoční koncerty. Od komorních vystoupení v kostelích přes swingové večery až po velkolepé koncerty s filharmoniemi. Ať už dáváte přednost klasice v podání Bacha či Händela, nebo modernějším aranžmá od populárních interpretů, z nabídky si jistě vyberete. Vstupenky na vánoční koncerty se rychle vyprodávají, proto s nákupem neotálejte. Užijte si kouzlo Vánoc s hudbou, která k nim neodmyslitelně patří.