Černý Most Cinema City: Nejnovější filmové trháky na dosah ruky

Černý Most Cinema City

Kino Cinema City Černý Most: Přehled

Kino Cinema City Černý Most se nachází v obchodním centru Černý Most v Praze 9. Nabízí nejmodernější filmovou technologii, včetně formátů IMAX, 4DX a VIP. S celkovým počtem 18 sálů a kapacitou přes 3 000 diváků patří mezi největší multikina v České republice.

Diváci si mohou vybrat z široké nabídky filmů, od hollywoodských blockbusterů po nezávislé a artové snímky. Kino pravidelně pořádá také filmové festivaly, předpremiéry a další doprovodné akce. Pro maximální komfort je k dispozici samoobslužné odbavení, online rezervace vstupenek a široká nabídka občerstvení.

Díky své poloze v obchodním centru je Kino Cinema City Černý Most snadno dostupné jak autem, tak MHD. Parkování je možné v prostorných garážích obchodního centra. Kino je otevřeno denně, včetně víkendů a svátků. Pro aktuální program a informace o vstupenkách navštivte webové stránky kina.

Nejnovější filmové trháky

V Cinema City Černý Most a Kino Cinema City Černý Most si milovníci filmů přijdou na své. Na programu jsou nejnovější filmové trháky z Hollywoodu i domácí produkce. Chybět nesmí akční podívaná plná efektů, romantická komedie pro páry ani animovaný film pro celou rodinu. Pro náročnější diváky jsou v nabídce také filmy z festivalových přehlídek a artové snímky. Díky nejmodernější projekční technologii si diváci užijí dokonalý filmový zážitek s brilantním obrazem a prostorovým zvukem. Pro maximální komfort je k dispozici široká nabídka občerstvení, pohodlné sedačky a klimatizované sály. Aktuální program a online rezervaci vstupenek najdete na webových stránkách Cinema City.

Promítání ve formátu IMAX

V Cinema City Černý Most si filmové fanoušky můžou užít ten nejvyšší standard filmového zážitku s technologií IMAX. IMAX v Cinema City Černý Most nabízí divákům možnost vychutnat si filmy s dokonalou ostrostí obrazu a s ohromujícím zvukem. Díky obřímu plátnu, které sahá od podlahy až ke stropu a od zdi ke zdi, se diváci ocitnou přímo v centru dění. Technologie IMAX v Cinema City Černý Most je zárukou nezapomenutelného filmového zážitku. Ať už se jedná o nejnovější hollywoodské blockbustery, dokumenty o fascinujícím světě přírody nebo animované filmy pro celou rodinu, projekce ve formátu IMAX v Cinema City Černý Most slibují dechberoucí podívanou.

Komfortní sedačky a atmosféra

Kino Cinema City Černý Most v Praze je vyhlášené komfortem, který nabízí. Už od prvního okamžiku vás ohromí prostorné a pohodlné sedačky. Jsou ergonomicky tvarované a poskytují dostatek prostoru pro nohy, takže si i během delších filmových projekcí užijete maximální pohodlí.

černý most cinema city

Atmosféra v sálech je další silnou stránkou kina. Moderní design, kvalitní zvukový systém a perfektní projekce vás vtáhnou do děje filmu a zaručí nezapomenutelný zážitek.

Ať už se chystáte na romantickou komedii, akční thriller nebo animovaný film pro celou rodinu, v kině Cinema City Černý Most si film vychutnáte naplno.

Kromě komfortu a atmosféry kino nabízí i široký výběr filmů, občerstvení a nápojů. Využít můžete i online rezervace vstupenek, abyste měli jistotu, že o své místo v sále nepřijdete.

V tom sále v Cinema City Černý Most, mezi blikajícími reklamami a šustěním popcornu, se na chvíli zastaví čas. Ať už se ponoříte do fantastických světů, nebo prožíváte dramata obyčejných životů, na plátně před vámi ožívají příběhy.

Eliška Krásnohorská

Občerstvení: Popcorn a další lahůdky

V Cinema City Černý Most si filmový zážitek užijete i díky široké nabídce občerstvení. Klasikou je samozřejmě popcorn, ať už si ho dáte slaný nebo sladký, malý nebo velký. Pro opravdové fanoušky je tu i možnost jumbo popcornu, který vám vydrží po celý film a možná i déle. Pokud máte chuť na něco slaného, sáhněte po nachos s lahodným sýrovým dipem. Pro milovníky sladkého jsou tu lentilky, M&M's a další cukrovinky. V nabídce nechybí ani nápoje – od klasické Coca-Coly přes ovocné šťávy až po vodu. Ať už si vyberete cokoliv, občerstvení z Cinema City Černý Most vám zpříjemní sledování vašeho oblíbeného filmu.

Funkce Cinema City Černý Most Kino Lucerna (pro srovnání)
Počet sálů 10+ 2
Typ promítání 2D, 3D, IMAX 2D, 3D (ne ve všech sálech)
Občerstvení Ano (popcorn, nachos, nápoje) Ano (menší výběr)

Snadná dostupnost a parkování

Cinema City Černý Most se nachází přímo v obchodním centru Černý Most, což z něj dělá snadno dostupné místo jak pro obyvatele Prahy, tak i pro návštěvníky z okolí. Do obchodního centra se dostanete pohodlně autem po Pražském okruhu (exit 7) a k dispozici je zde i rozsáhlé parkoviště s dostatkem parkovacích míst. První 3 hodiny parkování jsou v obchodním centru Černý Most zdarma, což vám poskytne dostatek času na sledování filmu a případnou návštěvu obchodů či restaurací. Pokud byste se zdrželi déle, parkovné je velmi příznivé. Pro ty, kteří preferují MHD, jezdí k obchodnímu centru Černý Most metro C (stanice Černý Most) a také mnoho autobusových linek. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob dopravy, cesta do Cinema City Černý Most bude bezproblémová a užijete si tak svůj filmový zážitek bez starostí.

černý most cinema city

Vstupenky online a v kině

Vstupenky na filmová představení v multikině Cinema City Černý Most si můžete pohodlně zakoupit online na webových stránkách Cinema City. Stačí si vybrat film, datum a čas promítání a následně zvolit sedadla v sále. Platbu lze provést platební kartou nebo online bankovním převodem. Po dokončení transakce obdržíte e-mailem elektronické vstupenky, které stačí předložit při vstupu do kina, ať už v mobilním telefonu, nebo vytištěné. Pokud preferujete osobní nákup, můžete navštívit pokladny přímo v kině Cinema City Černý Most. Pokladny se nacházejí v přízemí obchodního centra Černý Most a jsou otevřeny denně od rána do večera. Vstupenky je možné zakoupit v hotovosti nebo platební kartou. Doporučujeme zakoupit si vstupenky s dostatečným předstihem, a to zejména na populární filmové tituly a víkendová promítání, abyste měli jistotu volných sedadel.

Akční nabídky a slevy

Využijte speciální akce a slevy, které Cinema City Černý Most nabízí a užijte si filmy za výhodnější ceny. Sledujte pravidelně webové stránky Cinema City a nenechte si ujít aktuální nabídky. Ušetřit můžete například s rodinnými vstupenkami, studentskými slevami nebo speciálními akcemi v týdnu. Nezapomeňte se také zaregistrovat do věrnostního programu Cinema City Club a sbírejte body za své nákupy, které pak můžete vyměnit za atraktivní odměny, jako jsou volné vstupenky, popcorn nebo nápoje. Kino Cinema City Černý Most vás potěší nejen širokou nabídkou filmů, ale i možností užít si filmový zážitek za příznivé ceny.

Program a otevírací doba

Program a otevírací doba kina Cinema City Černý Most se odvíjí od aktuálních premiér a dalších akcí. Pro nejaktuálnější informace doporučujeme navštívit webové stránky Cinema City nebo se podívat na informační panely přímo v kině.

Obvykle je kino otevřeno každý den, včetně víkendů a svátků. Vstupenky na filmy si můžete zakoupit online přes web Cinema City, v samoobslužných kioscích v kině nebo u pokladny. Doporučujeme zakoupit si vstupenky předem, a to zejména na populární filmy a premiéry, abyste měli jistotu svého místa.

černý most cinema city

Cinema City Černý Most nabízí širokou škálu filmů, od hollywoodských blockbusterů po nezávislé a artové filmy. Kromě klasických 2D projekcí nabízí kino i promítání ve 3D a ve speciálních formátech, jako je IMAX, 4DX nebo Dolby Atmos. Tyto technologie vám zaručí ještě intenzivnější filmový zážitek.

Ideální místo pro filmový večer

Pokud hledáte ideální místo pro filmový večer v Praze, Cinema City Černý Most by mělo být na vrcholu vašeho seznamu. S 18 sály vybavenými nejmodernější technologií, včetně IMAX a 4DX, si užijete nezapomenutelný filmový zážitek. Kino Cinema City Černý Most se nachází v obchodním centru Černý Most, což z něj dělá ideální místo pro spojení nakupování s zábavou. Po filmu si můžete dopřát večeři v jedné z mnoha restaurací v obchodním centru nebo si dát drink v baru.

Cinema City Černý Most nabízí širokou škálu filmů, od hollywoodských trháků po nezávislé filmy a dokumenty. Vstupenky si můžete zakoupit online, v pokladně kina nebo v samoobslužných kioscích. Pro větší pohodlí si můžete vybrat svá místa online a vyhnout se tak frontám. Kino Cinema City Černý Most je snadno dostupné jak autem, tak i MHD. Pokud jedete autem, můžete využít prostorné parkoviště obchodního centra. Pokud preferujete MHD, k obchodnímu centru Černý Most se snadno dostanete metrem linky B (žlutá linka).

Publikováno: 30. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: FrantisekHrstka

Tagy: černý most cinema city | kino cinema city černý most