Deezer – Co všechno nabízí tato hudební služba

Rádi si vezmete hudební sluchátka na uši a oddáváte se poslechu příjemné hudby? Potom byste měli vědět, že z pohledu hudební nabídky máte určitě na výběr. Dokazuje to přemíra nejrůznějších streamovací služeb. Jednou z nich je také online projekt s francouzskými kořeny, jehož název je Deezer.

Kdo a co je Deezer?

Hudební streamovací služba, přesně tak lze ve zkratce označit tento počin. Projekt vznikl v Paříži a jeho audio nabídka pochází primárně od nahrávacích společností, jakými jsou Sony Music, Universal Music Group, Warner Music Group a dalších. Základní údaje o této službě můžete vyčíst z tabulky prezentované níže.

PředmětHodnota
Založení2017
Hudební knihovna73 milionů skladeb
Rozhlasové stanice30 tisíc
Seznamy skladeb100 milionů
Co všechno byste měli vědět o službě Deezer?

Je pravdou, že Deezer se může pyšnit více, jak 16 miliony aktivních uživatelů, přičemž polovina z nich je platících. Kromě poslechu nejrůznějších písní se lze zaposlouchat i do zajímavých podcastů.

Deezer nabízí několik typů předplatného

Stejně, jako například Spotify, také tato hudební streamovací služba předkládá hned několik typů předplatného. To je zaměřené v podstatě na všechny typy posluchačů. Je to verze Free, Student, Premium, Annual, HiFi a Family HiFi. Bezplatný program je samozřejmě spojen s určitými omezeními. Když si ovšem připlatíte, čeká na Vás lepší kvalita poslechu 320 kbis/s až 1 411 kbit/s. Zároveň se zbavíte obtěžujících reklam, dostanete možnost přeskakovat jednotlivé skladby a chybět Vám nebude ani offline mód. To znamená, že oblíbenou hudbu si bez problému stáhnete do svých mobilních a dalších zařízení.

Podpora napříč všemi platformami

Deezer sice není na světě tak dlouho, jako jiné streamovací služby, na druhou stranu si svou širokou základnu příznivců vybudoval i díky podpoře mnohých platforem. V tomto směru se rozhodně nemusíte v čemkoliv omezovat. Službu nebo aplikaci spustíte v podstatě na jakémkoliv zařízení. Od mobilních telefonů, přes počítače, chytré televize až po hodinky. To znamená, že při poslechu hudby se nemusíte omezovat.