Hudba: Rammstein Podium Plzeň

Rammstein Podium

Rammstein opět na scéně

Po šesti letech od vydání bezejmenného alba a po vynucené koncertní pauze způsobené pandemií se Rammstein vrací na pódia. Fanoušci se konečně dočkají a budou moci naživo zažít monumentální show, kterou je kapela proslulá. Pyrotechnika, ohnivé efekty, propracovaná choreografie a samozřejmě nezaměnitelná hudba – to vše slibují koncerty v rámci evropského turné. Vstupenky na koncerty Rammstein mizí závratnou rychlostí, což svědčí o neutuchající popularitě německé industrial metalové legendy. Kapela slibuje nezapomenutelný zážitek a fanoušci nepochybují, že své slovo dodrží.

Termíny a místa koncertů

Německá industriální legenda Rammstein se vrací v roce 2023 do Evropy se svou ohromující show "Rammstein: Europe Stadium Tour". Fanoušci se můžou těšit na monumentální pódium, pyrotechnické efekty, které berou dech, a samozřejmě na nezaměnitelnou hudbu kapely. Vstupenky na koncerty Rammstein bývají rychle vyprodané, proto neváhejte s nákupem. Sledujte oficiální stránky kapely a promotéry pro aktuální informace o termínech a místech koncertů. Kvůli pandemii COVID-19 došlo k přesunům a změnám v plánovaných koncertech.

Lístky na Rammstein - dostupnost

Lístky na koncerty Rammstein bývají velmi žádané a často se vyprodají během několika hodin. Kapela je známá svými grandiózními show plnými pyrotechniky a speciálních efektů, což přitahuje fanoušky z celého světa. Pro ty, kteří chtějí zažít Rammstein naživo, je důležité sledovat oficiální předprodeje a mít štěstí. Existuje několik oficiálních prodejců, jako je Ticketportal, Ticketmaster nebo GoOut, kde si můžete lístky zakoupit. Ceny se liší v závislosti na typu vstupenky a umístění na stadionu.

Fanoušci se často sdružují na sociálních sítích a fórech, aby si vyměňovali informace o dostupnosti lístků a případně i o prodeji z druhé ruky. Je však důležité být obezřetný a nakupovat lístky pouze z důvěryhodných zdrojů, aby se předešlo podvodům.

Koncerty Rammstein jsou nezapomenutelným zážitkem a lístky na jejich show jsou horkým zbožím. Pokud se vám podaří je získat, čeká vás nepochybně večer plný energie, ohně a skvělé hudby.

Nová show plná efektů

Nová show Rammstein je pastvou pro oči a uši. Jejich pódium je gigantické monstrum oceli a světel, které se tyčí nad davem fanoušků. Během koncertu se mění v ohnivé peklo, chrliče plamenů šlehají do rytmu hudby a pyrotechnické efekty osvětlují noční oblohu. Kapela nešetří na detailech a vizuální stránka jejich show je stejně propracovaná a intenzivní jako jejich hudba. Koncerty Rammstein jsou zážitkem, na který se nezapomíná.

rammstein podium

Hosté a předkapely turné

Po celou dobu trvání "Rammstein: Europe Stadium Tour" doprovází kapelu na pódiu řada talentovaných umělců. Jako předkapely se představily například kanadská electro-industriální skupina Front Line Assembly, známá svými hutnými rytmy a temnou atmosférou, nebo francouzská metalová kapela Dust In Mind, která v sobě snoubí prvky industrialu a deathcoru.

Kromě předkapel se na pódiu objevuje i řada hostů, kteří dodávají show další rozměr. Mezi ty nejvýraznější patří například švédská zpěvačka Carola, která si s Rammstein zazpívala duet "Ausländer" v Berlíně, nebo finská violoncellistka Apocalyptica, která doprovodila kapelu při skladbě "Engel" v Helsinkách.

Tyto speciální momenty s hosty a předkapelami dělají z každého koncertu Rammstein jedinečný zážitek, na který fanoušci jen tak nezapomenou.

Recenze z prvních koncertů

Po měsících očekávání konečně dorazila ohnivá smršť Rammstein i do České republiky. První koncert na podiumu v Edenu rozpoutal doslova peklo na zemi a fanoušci byli svědky monumentální show, která bere dech. Pyrotechnika, oheň a světla se prolínaly s hutnými riffy a Till Lindemannův charismatický projev strhl dav k šílenství.

Srovnání Rammstein Podií
Vlastnost Reise, Reise Tour (2004-2005) Liebe ist für alle da Tour (2009-2011)
Hlavní pódium Dvě úrovně, schodiště, pyrotechnické efekty Tři úrovně, pohyblivé platformy, ohňostroje
Výška Přibližně 15 metrů Přibližně 25 metrů
Speciální efekty Plamenomety, ohňostroje, konfety Létání nad publikem, obří dělo na pěnu, simulace porodu

Už od prvních tónů Sonne bylo jasné, že Rammstein jsou ve vrcholné formě. Energie z pódia sálala neuvěřitelnou silou a publikum reagovalo s nadšením na každou skladbu. Zvuk byl perfektně vyladěný a vizuální stránka koncertu byla pastvou pro oči.

Fanoušci se dočkali jak největších hitů jako Du hast, Deutschland nebo Feuer frei!, tak i skladeb z posledního alba Zeit. Každá píseň byla doplněna originální a působivou choreografií, která umocňovala její atmosféru.

Koncert Rammstein nebyl jen hudebním zážitkem, ale i dechberoucí show, která v sobě snoubila hudbu, divadlo a pyrotechnické efekty na úrovni hollywoodských trháků. První reakce fanoušků jsou jednoznačné – Rammstein opět nezklamali a potvrdili svou pozici jedné z nejlepších live kapel současnosti.

rammstein podium

Atmosféra, která bere dech

Podium Rammstein je kapitola sama pro sebe. Monumentální, industriální stavba se tyčí nad davem a vytváří atmosféru chladné krásy a syrové energie. Je to jako by se před vámi zhmotnil svět z obalů jejich alb – temný, ohnivý a majestátní. A když se na pódiu objeví samotní Rammstein, začíná show, na kterou se nezapomíná.

Pyrotechnika, která je s koncerty Rammstein neodmyslitelně spjata, dostává na tomto pódiu nový rozměr. Ohnivé efekty šlehají vysoko do vzduchu a vytváří dechberoucí podívanou. Světla se roztančí v rytmu hudby a vrhají na scénu dramatické stíny. Zvuk je mohutný a perfektně vyladěný, takže si každou notu, každý úder bicích vychutnáte do posledního detailu. Koncerty Rammstein jsou zkrátka zážitkem pro všechny smysly.

Rammstein merchandise pro fanoušky

Pro fanoušky, kteří si chtějí odnést domů kousek ohnivé show Rammstein, je k dispozici široká škála oficiálního merchandise. Trička s ikonickými motivy kapely, mikiny s logem, nášivky, plakáty a další doplňky vám umožní ukázat svou oddanost i mimo koncerty. Pro sběratele jsou k dostání i limitované edice produktů, které se vážou k aktuálnímu turné. Ať už sháníte dárek pro skalního fanouška Rammstein nebo si chcete udělat radost sami, nabídka merchandise vás jistě nezklame.

Informace o nadcházejících koncertech Rammstein v České republice a na Slovensku najdete na oficiálních stránkách kapely a u prodejců vstupenek. Vstupenky na koncerty Rammstein bývají rychle vyprodané, proto neváhejte s nákupem, pokud si nechcete nechat ujít tuto strhující show.

Zajímavosti ze zákulisí turné

Podium Rammstein je kapitola sama pro sebe. Tato monstrózní stavba, často přirovnávaná k industriální katedrále, je proslulá svou mohutností a pyrotechnickými efekty. V zákulisí se na jeho stavbě a demontáži podílí desítky techniků, kteří pracují s vojenskou přesností. Věděli jste, že samotná montáž podia trvá několik dní a vyžaduje speciální vybavení a jeřáby? A co teprve pyrotechnika? Ta je pod přísným dohledem profesionálů a kapela si na její použití nechává schvalovat speciální povolení v každém městě, kde vystupuje.

Fanoušci si jistě pamatují na ohnivé efekty, exploze a ohňostroje, které jsou nedílnou součástí show. Méně známým faktem je, že kapela dbá na bezpečnost publika a používá speciální pyrotechnické materiály, které produkují minimum kouře a zápachu. I přesto je přítomnost hasičů na koncertech Rammstein samozřejmostí. Zajímavostí je, že kapela na turné cestuje s vlastním cateringovým týmem, který pro ně připravuje jídlo podle jejich specifických požadavků. Důraz je kladen na kvalitní a zdravé suroviny, aby si hudebníci udrželi energii i během náročných vystoupení.

rammstein podium

Historie koncertů Rammstein

Kapela Rammstein je proslulá svými grandiózními a pyrotechnicky nabitými koncerty. Jejich pódium se pravidelně proměňuje v ohnivé peklo a divadelní show, která doprovází jejich industriální metalové hymny, je pastvou pro oči i uši. Od prvních koncertů v klubech po stadionové show pro desetitisíce fanoušků si Rammstein vždy zakládali na tom, aby jejich vystoupení byla nezapomenutelným zážitkem.

Pověstná pódia kapely se vyznačují mohutnými konstrukcemi, nespočtem světel a ohňostrojů, které jsou synchronizované s hudbou. Během let se na pódiu objevily i bizarní rekvizity, jako jsou obří dětské kočárky, nafukovací čluny nebo hořící mikrofony. Kapela je známá také svými provokativními kostýmy a make-upem, které dotvářejí jejich temnou a industriální estetiku.

Koncerty Rammstein jsou intenzivním zážitkem, který kombinuje hudbu, divadlo a pyrotechniku do strhující show. Pro fanoušky metalu i milovníky velkolepých koncertních produkcí je návštěva koncertu Rammstein nezapomenutelným zážitkem.

Budoucnost kapely - plány

Ačkoliv Rammstein si dávají na čas mezi jednotlivými alby a turné, fanoušci se nemusí bát o budoucnost kapely. Jejich monumentální pódium, které se stalo synonymem pro jejich show, je důkazem, že Rammstein se nehodlají jen tak stáhnout do ústraní. Toto pódium, plné ohňů, pyrotechniky a světelných efektů, je navrženo tak, aby bylo rozebíratelné a snadno se s ním cestovalo po celém světě. To naznačuje, že kapela má v plánu i nadále koncertovat a přinášet svou show fanouškům po celém světě.

Informace o koncertech Rammstein jsou vždy velmi očekávané a lístky mizí závratnou rychlostí. Kapela si buduje pověst pro své grandiózní a nezapomenutelné koncerty, které jsou pastvou pro oči i uši. Fanoušci se můžou těšit na precizní provedení skladeb, ohnivé efekty a temnou atmosféru, která je pro Rammstein typická. Ačkoliv konkrétní plány na budoucí turné zatím nejsou známé, fanoušci se můžou spolehnout, že Rammstein je nenechají dlouho čekat.

Publikováno: 07. 07. 2024

Kategorie: hudba

Autor: FrantisekHrstka

Tagy: rammstein podium | informace o koncertech skupiny rammstein