Máňošky 2023: Kde chytit italské rockery naživo?

Maneskin v Česku

Italská rocková senzace Måneskin si letos podmaní i Českou republiku! Kapela, která dobyla svět hity jako "Zitti e buoni", "Beggin'" nebo "I Wanna Be Your Slave", vystoupí v rámci svého světového turné "Loud Kids Tour Gets Louder" 17. května 2023 v pražské O2 areně. Fanoušci se můžou těšit na nezapomenutelnou show plnou energie, rock'n'rollu a provokativních kostýmů, kterými jsou Måneskin proslulí. Koncert slibuje průřez celou jejich tvorbou, od starších hitů až po pecky z nového alba "Rush!". Vstupenky na tento hudební svátek mizí závratnou rychlostí, takže s nákupem neváhejte!

Datum a místo koncertů

Fanoušci skupiny Måneskin se konečně dočkali! Italská rocková senzace oznámila termíny evropské části svého světového turné v roce 2023. Kapela, která si podmanila svět hity jako „Zitti e buoni“ nebo „Beggin'“, slibuje nezapomenutelnou show plnou energie a rock'n'rollu. Bohužel, Česká republika se tentokrát na seznamu zastávek nenachází. Nejblíže se fanoušci mohou těšit na koncerty v sousedních zemích.

Vstupenky na Maneskin

Zájem o koncerty Måneskin v roce 2023 je obrovský a vstupenky mizí závratnou rychlostí. Italská rocková senzace, která si podmanila svět hity jako "Zitti e buoni" nebo "Beggin", vyráží na celosvětové turné a fanoušci v České republice netrpělivě čekají na svou šanci vidět je naživo. Vstupenky na koncerty Måneskin jsou k dispozici u oficiálních prodejců a jejich cena se liší v závislosti na typu vstupenky a místa konání. Doporučuje se nakupovat vstupenky pouze z důvěryhodných zdrojů, aby se předešlo podvodům. Fanoušci by si měli pospíšit s nákupem, protože koncerty Måneskin se rychle vyprodávají.

Rush! World Tour 2023

Italská rocková senzace Måneskin oznámila světové turné "Rush! World Tour" pro rok 2023, které zahrnuje i zastávky v Evropě. Fanoušci v České republice se můžou těšit na nezapomenutelnou show plnou energie, rock'n'rollu a provokativních vystoupení, kterými je kapela proslulá. Koncerty Måneskin slibují neopakovatelnou atmosféru a hity jako "Zitti e buoni", "Beggin'" nebo "I Wanna Be Your Slave", které dobyly světové žebříčky. Informace o koncertech Måneskin v roce 2023, včetně termínů a vstupenek, budou brzy oznámeny. Sledujte oficiální stránky kapely a promotéry pro aktuální informace.

Co zazní na koncertech?

Fanoušci se můžou těšit na show nabitou energií a vášní, která je pro Måneskin typická. Kapela slibuje průřez celou svou tvorbou, takže zazní jak starší hity jako "Chosen", "Morirò da re" nebo "Torna a casa", tak i novější pecky z alb "Teatro d'ira: Vol. I" a "Rush!", včetně singlů "Zitti e buoni", "Mammamia" nebo "Supermodel". Damiano David, frontman kapely, je známý svou interakcí s publikem a charismatickým vystupováním, takže nuda rozhodně nehrozí. Koncerty Måneskin jsou zkrátka zážitkem, na který se nezapomíná.

Znáte Maneskin?

Máte rádi rock'n'roll s pořádnou dávkou energie a extravagance? Pak si rozhodně nenechte ujít koncerty skupiny Måneskin v roce 2023! Tahle italská čtveřice, která dobyla svět v roce 2021 vítězstvím na Eurovizi, vyráží na světové turné a slibuje nezapomenutelnou show plnou živelných riffů, chytlavých melodií a provokativních kostýmů. Frontman Damiano David se svou charismatickou pódiovou prezentací a nezaměnitelným hlasem vás dostane do varu hned od prvního songu. Victoria De Angelis na basu, Thomas Raggi na kytaře a Ethan Torchio na bicí pak tvoří sehranou hudební jednotku, která vás nenechá chladnými. Lístky na koncerty Måneskin mizí závratnou rychlostí, takže neváhejte a zajistěte si ty své včas. Sledujte oficiální stránky kapely a předprodejní sítě, ať vám neunikne šance zažít tuhle hudební smršť na vlastní kůži!

Od Eurovize ke slávě

Itálští rockeři Måneskin si podmanili svět hudby v roce 2021, kdy s písní "Zitti e buoni" triumfovali na Eurovizi. Od té doby se jejich kariéra pohybuje raketovým tempem vzhůru. Kapela vydala několik úspěšných singlů, jako "I Wanna Be Your Slave" nebo "Beggin'", které dobyly hitparády po celém světě. Jejich energická vystoupení a syrová rocková energie jim získaly miliony fanoušků napříč generacemi. Rok 2023 pro Måneskin znamená další milník - jejich první světové turné. Fanoušci se dočkají i v České republice. Koncerty Måneskin v roce 2023 slibují nezapomenutelnou show plnou vášně, energie a rock'n'rollu.

Rocková senzace

Italská rocková senzace Måneskin si podmanila svět a v roce 2023 se vrací, aby uchvátila i české fanoušky. Kapela, která prorazila v roce 2021 vítězstvím v soutěži Eurovision Song Contest s hitem "Zitti e buoni", slibuje nezapomenutelnou show plnou energie, vášně a rock'n'rollu. Koncerty Måneskin v roce 2023 budou oslavou jejich jedinečného zvuku, který kombinuje prvky glam rocku, hard rocku a punku. Fanoušci se mohou těšit na hity jako "Beggin'", "I Wanna Be Your Slave" nebo "Mammamia", ale i na skladby z jejich nového alba "Rush!". Skupina, kterou tvoří Damiano David (zpěv), Victoria De Angelis (baskytara), Thomas Raggi (kytara) a Ethan Torchio (bicí), si získala srdce fanoušků po celém světě svým syrovým talentem, charismatickým vystupováním a nekonvenčním stylem. Koncerty Måneskin jsou zážitkem, který vás nabije energií a zanechá ve vás touhu po další dávce jejich hudby. Nenechte si ujít příležitost vidět tuto italskou senzaci naživo a zažít neopakovatelnou atmosféru jejich koncertů.

Nová deska Rush!

Fanoušci Måneskin, zbystřete! Kapela oznámila, že v roce 2023 vyrazí na turné a my se máme na co těšit. I když přesné termíny koncertů Måneskin v roce 2023 zatím nejsou známé, už teď je jasné, že půjde o show, na kterou se nezapomíná. A co víc, kapela naznačila, že by se na koncertech mohla objevit i nová hudba. Že by ochutnávka z chystané desky?

Po celosvětovém úspěchu singlů jako "Zitti e buoni", "Mammamia" a "Supermodel" není pochyb o tom, že koncerty Måneskin v roce 2023 budou patřit k nejžádanějším. Kapela si podmanila publikum svou energií, stylem a nezaměnitelným zvukem. Ať už jste dlouholetými fanoušky, nebo teprve Måneskin objevujete, jejich koncerty jsou zážitkem, který byste si neměli nechat ujít. Sledujte oficiální stránky kapely a nenechte si ujít informace o vstupenkách a termínech koncertů Måneskin v roce 2023!

Maneskin energie naživo

Koncerty Måneskin v roce 2023 slibují nezapomenutelnou show plnou energie. Italská kapela, která si podmanila svět hity jako "Zitti e buoni" nebo "Beggin'", přiveze svou nakažlivou energii i do českých luhů a hájů. Fanoušci se můžou těšit na strhující vystoupení Damiana Davida, jehož charisma a hlasový rozsah berou dech. Na pódiu mu budou sekundovat i talentovaní muzikanti Victoria De Angelis, Thomas Raggi a Ethan Torchio. Koncerty Måneskin nejsou jen o muzice, ale i o vizuální show a atmosféře, která strhne každého. Kapela je známá svým provokativním stylem, který kombinuje prvky glam rocku, punku a popu. Lístky na koncerty Måneskin v roce 2023 mizí závratnou rychlostí, což svědčí o obrovském zájmu fanoušků. Není divu, kapela si svou energií a nadšením získává srdce posluchačů po celém světě. Pokud si chcete užít nezapomenutelný večer plný rock'n'rollu, nenechte si koncerty Måneskin v roce 2023 ujít.

Publikováno: 27. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: FrantisekHrstka

Tagy: maneskin koncerty 2023 | koncerty skupiny måneskin v roce 2023