Nejlepší závodní hry na PS4: Usedněte za volant!

Nejlepší Závodní Hry Na Ps4

Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport je závodní simulátor vyvinutý studiem Polyphony Digital a vydaný společností Sony Interactive Entertainment exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Hra byla vydána v říjnu 2017 a jedná se o první díl série Gran Turismo pro tuto konzoli. Gran Turismo Sport se zaměřuje na online závodění a eSporty, s podporou od Mezinárodní automobilové federace (FIA). Hra obsahuje přes 190 vozidel a 29 tratí s více než 70 konfiguracemi. I když se hra setkala s kritikou za menší obsah oproti předchozím dílům, byla chválena za realistický jízdní model a grafické zpracování.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 je závodní videohra z roku 2018, vyvinutá společností Playground Games a vydaná společností Microsoft Studios. Jedná se o čtvrtý díl ze série Forza Horizon a jedenáctý díl ze série Forza. Hra se odehrává ve fiktivní verzi Velké Británie a obsahuje dynamický systém ročních období, který mění herní svět.

Hráči se účastní závodů a dalších aktivit, aby získali vliv a odměny. Mohou si také kupovat a upravovat auta a sdílet je s ostatními hráči. Forza Horizon 4 byla vydána v říjnu 2018 pro Xbox One a Microsoft Windows a sklidila pozitivní recenze, přičemž kritici chválili její hratelnost, grafiku a dynamický systém ročních období.

Wreckfest

Wreckfest je závodní videohra vyvinutá studiem Bugbear Entertainment a vydaná společností THQ Nordic. Hra se zaměřuje na realistickou simulaci demoličních derby a závodů s důrazem na fyziku a poškození vozidel. Hráči si mohou vybrat z široké škály vozidel, od starých vraků po upravené závodní speciály, a pustit se do divokých závodů na rozmanitých tratích. Wreckfest nabízí singleplayerový šampionát, ale i online multiplayer pro ty, kteří se chtějí utkat s ostatními hráči. Hra se stala populární pro svou zábavnou hratelnost a detailní poškození vozidel, které dodává závodům na intenzitě.

Dirt Rally 2.0

Dirt Rally 2.0 je rally simulátor od Codemasters, vydaný v roce 2019. Hra nabízí realistický zážitek z jízdy na šotolině, asfaltu, sněhu a ledu. Hráči si mohou vybrat z široké škály vozů, od historických rallyových speciálů až po moderní vozy WRC. Dirt Rally 2.0 obsahuje tratě z celého světa, včetně Nového Zélandu, Argentiny, Španělska a Polska. Hra se pyšní vylepšeným jízdním modelem a grafickým zpracováním oproti svému předchůdci. Dirt Rally 2.0 nabízí singleplayerový režim kariéry a také online multiplayer.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat je závodní hra z roku 2019, vyvinutá studiem Ghost Games a vydaná společností Electronic Arts. Jde o dvaadvacátý díl ze série Need for Speed a oslavuje 25. výročí série. Hra se odehrává v otevřeném světě inspirovaném Miami na Floridě a jeho okolím. Heat přináší zpět policii, která je agresivnější než v předchozích dílech. Hráči si upravují svá auta a účastní se legálních závodů ve dne a nelegálních závodů v noci. Hra získala smíšené recenze, kritici chválili hratelnost a grafické zpracování, ale kritizovali příběh a opakující se mise.

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled je remasterovaná verze populární závodní hry Crash Team Racing z roku 1999. Hra byla vyvinuta společností Beenox a vydána společností Activision v roce 2019 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Nitro-Fueled nabízí vylepšenou grafiku, nové herní režimy a postavy a online multiplayer. Hráči si mohou vybrat z široké škály postav ze světa Crash Bandicoot a utkat se na tratích inspirovaných lokacemi z herní série. Hra si získala popularitu pro svůj zábavný a kompetitivní zážitek a stala se jednou z nejlépe hodnocených závodních her roku 2019.

Trackmania Turbo

Trackmania Turbo je závodní videohra vyvinutá společností Nadeo a vydaná společností Ubisoft. Hra byla vydána v březnu 2016 pro PlayStation 4, Windows a Xbox One. Jde o restart série Trackmania a obsahuje prvky z předchozích her. Hra se zaměřuje na závodění na tratích s časem, kde hráči soutěží o nejrychlejší časy. Hra obsahuje různé herní režimy, včetně kampaně pro jednoho hráče, režimu pro více hráčů a editoru tratí. Trackmania Turbo se dočkala obecně příznivých recenzí, kritici chválili hratelnost, vizuální stránku a soundtrack.

Wipeout Omega Collection

Wipeout Omega Collection je ultimátní závodní balíček pro fanoušky futuristických závodů. Obsahuje remasterované verze her Wipeout HD, Fury a 2048, které vám dají možnost si užít adrenalinové jízdy na 26 tratích s 46 unikátními loděmi. Hra nabízí dechberoucí grafiku v rozlišení 4K s podporou HDR a plynulou snímkovou frekvencí 60 FPS, která vás vtáhne do světa zběsilé rychlosti. Kromě singleplayerových závodů si můžete vyzkoušet i online multiplayer až pro 8 hráčů, kde budete soupeřit o vítězství s ostatními závodníky z celého světa. Wipeout Omega Collection je skvělou volbou pro všechny milovníky arkádových závodů a sci-fi prostředí.