Trollové 3: Co prozradila Poppy o pokračování?

Trollové 3

Trollové 3: Muzikální jízda pokračuje

Po obrovském úspěchu filmů Trollové a Trollové: Světové turné přichází další kapitola hudební ságy DreamWorks Animation, Trollové 3. V tomto novém dobrodružství se Poppy a Větvík dozvídají, že jejich kmen je jen jedním ze šesti kmenů Trollů, z nichž každý se věnuje jinému žánru hudby: funk, country, techno, klasika, pop a rock. Když se však metalový kmen vedený královnou Barb rozhodne zmocnit se všech ostatních žánrů a nastolit nadvládu metalu, Poppy a Větvík se musí vydat na cestu, aby sjednotili zbývající Trolly a zachránili tak rozmanitost hudby.

Film Trollové 3 je nabitý humorem, dobrodružstvím a chytlavou hudbou. Vrací se oblíbené postavy jako Poppy, Větvík, Křapík, Satin a Chenille, a představují se nové postavy z ostatních kmenů Trollů. Hlasy postavám v originálním znění propůjčují hvězdy jako Anna Kendrick, Justin Timberlake, Rachel Bloom, James Corden a další. Český dabing se může pochlubit stejně hvězdným obsazením.

Trollové 3 slibují zábavu pro celou rodinu a oslavu hudby ve všech jejích podobách. Film je plný barev, energie a pozitivního poselství o toleranci a přijetí. Ať už jste fanoušky předchozích filmů o Trollech, nebo jen hledáte zábavu pro celou rodinu, Trollové 3 jsou skvělou volbou.

Datum premiéry a kde se dívat

Třetí díl animované hudební komedie Trollech, s podtitulem Světové turné, dorazil do českých kin 24. října 2020. Kvůli pandemii covidu-19 a uzavření kin se ale mnoho fanoušků k jeho zhlédnutí nedostalo. Dobrou zprávou je, že film je nyní dostupný na streamovací platformě Netflix. Stačí zadat do vyhledávání "Trollech: Světové turné" a můžete se s Poppy, Větvíkem a jejich přáteli znovu vydat na dobrodružnou cestu za záchranou hudby. Film je dostupný v českém znění i s titulky.

Kromě Netflixu je Trollech 3: Světové turné k dispozici i na DVD a Blu-ray. Pokud tedy dáváte přednost fyzickým kopiím filmů, můžete si ho pořídit i touto formou.

Ať už se rozhodnete pro kino, Netflix nebo DVD, Trollech 3: Světové turné vám zaručeně zlepší náladu. Film je plný chytlavé hudby, barevných postav a vtipných momentů, které si užijí malí i velcí diváci.

Hvězdné obsazení a nové postavy

Třetí díl oblíbené hudební série Trollové se vrací s hvězdným obsazením a spoustou nových tváří. Vrátit se můžeme na Justina Timberlakea jako Branche a Annu Kendrick jako Poppy, kteří se tentokrát budou muset postavit dosud nevídané výzvě. Kromě nich se vrací i oblíbené postavy jako Guy Diamond (Kunal Nayyar), Biggie (James Corden) a Creek (Alan Cumming). Nově se k nim přidávají například role Kid Cudi, Camila Cabello a Sam Rockwell, kteří ztvárňují zcela nové postavy s vlastními hudebními styly a příběhy. Očekává se, že noví hrdinové přinesou do světa Trollů svěží vítr a rozšíří hudební paletu filmu o další žánry. Fanoušci se tak můžou těšit na ještě barevnější a zábavnější podívanou.

trollové 3

Dějová linie: Co nás čeká?

Po dvou úspěšných dílech se vracíme do světa barevných trolů, tentokrát s pořádnou dávkou rockové muziky. Poppy, Větev a zbytek party se tentokrát setkávají s novým kmenem trolů - rockery. Zjistí, že jejich svět hudby je mnohem rozmanitější, než si kdy dokázali představit.

Ale ne všechno je zalité sluncem. Hroziví rockeři, vedení záhadným a mocným Králem rocku, se chystají umlčet všechny ostatní hudební žánry a ovládnout svět. Poppy a Větev se tak musí vydat na další epické dobrodružství, aby sjednotili všechny kmeny trolů a zachránili hudbu před zkázou.

Můžeme se těšit na další pecky od Justina Timberlaka, který se vrací jako Větev, a Anna Kendrick opět propůjčí svůj hlas Poppy. Dočkáme se i nových postav, které namluví hvězdy jako Kid Cudi, Sam Rockwell a další. Třetí díl slibuje ještě více hudby, humoru a napětí než jeho předchůdci. Bude rocková hudba pro Poppy a Větev krokem do neznáma, nebo se jim podaří sjednotit všechny trolly a dokázat, že hudba má sílu spojovat? To se dozvíme už brzy v kinech.

Soundtrack plný hitů

Třetí díl oblíbené hudební série "Trollové" si pro nás opět připravil pořádnou nálož hitů. Soundtrack filmu "Trollové 3: Světové turné" je nabitý energií a chytlavými melodiemi, které si budete prozpěvovat ještě dlouho po skončení filmu. Tvůrci vsadili na osvědčenou kombinaci originálních písní a známých hitů v novém aranžmá. Uslyšíme tak například Justina Timberlaka, který propůjčil svůj hlas hlavní postavě Větvíkovi, ale i další hvězdy jako jsou Anna Kendrick, Gwen Stefani, Kelly Clarkson nebo Sam Rockwell. Soundtrack filmu "Trollové 3: Světové turné" je skvělou volbou pro všechny fanoušky filmové série, ale i pro ty, kteří si chtějí užít porci pozitivní energie a chytlavé hudby.

Recenze a hodnocení

Film Trollové 3: Svět v rytmu si od diváků i kritiků vysloužil smíšené reakce. Zatímco někteří oceňují chytlavou hudbu, pestré barvy a pozitivní atmosféru, jiní kritizují předvídatelný děj a nedostatek originality.

Na filmových webech se film setkává s průměrným hodnocením. Například na ČSFD mu diváci udělili 65 %, na IMDb pak 6,4/10. Recenzenti vyzdvihují především vizuální stránku filmu a energické hudební sekvence, které si děti zamilují. Kritika se naopak snáší na scénář, který je podle mnohých slabší než v předchozích dílech.

trollové 3

Pozitivně je hodnocena i česká dabingová verze, v níž se vrací oblíbené hlasy z předchozích dílů. Celkově lze říci, že Trollové 3: Svět v rytmu je solidní animovanou zábavou pro celou rodinu, která sice nepřináší nic převratného, ale dokáže pobavit a potěšit. Pokud hledáte film na odpoledne s dětmi, Trollové 3 jsou dobrou volbou. Pokud ale očekáváte originální příběh a komplexní postavy, budete pravděpodobně zklamáni.

Pro koho je film určen?

Třetí díl oblíbené hudební série Trolls je tu a slibuje další porci chytlavé muziky, barevných postav a bláznivé zábavy. Ale pro koho je film Trolls 3: Svatba ve funky rytmu vlastně určen? Především je to film stvořený pro fanoušky předchozích dvou dílů, kteří si zamilovali Poppy, Větvíka a jejich kamarády. Pokud vaše ratolesti znají zpaměti všechny písničky z předchozích filmů a s nadšením si pouští klipy na YouTube, pak je Trolls 3 jasná volba. Film ale osloví i nováčky ve světě Trollů. Příběh je srozumitelný i bez znalosti předchozích filmů a nová dobrodružství si užijí i ti, kteří se s Poppy a Větvíkem setkávají poprvé.

Trolls 3 je ideální film pro rodinnou zábavu. Děti se budou bavit bláznivými postavami, chytlavou hudbou a vtipnými momenty. Dospělí ocení humorné narážky a nostalgické hudební prvky. Film je vhodný pro všechny věkové kategorie a zaručeně pobaví celou rodinu.

Zajímavosti z natáčení

Věděli jste, že třetí díl oblíbené série Trollové se natáčel během pandemie? Tým animátorů a herců musel kvůli bezpečnostním opatřením pracovat z domova. Představte si, jak náročné muselo být nahrávat ty chytlavé písničky každý zvlášť! Navzdory všem překážkám se tvůrcům podařilo do filmu dostat spoustu energie a optimismu, kterými jsou Trollové proslulí. Zajímavostí je, že do dabingu se vrátila celá řada známých českých herců a zpěváků, kteří propůjčili své hlasy už v předchozích dílech. Prozradíme jen, že se můžete těšit na Patrika Děrgela, Ewu Farnou nebo třeba Jiřího Lábuse. A víte, co je na tom nejlepší? Tvůrci do filmu propašovali i několik odkazů na populární hudební hity, takže během sledování zbystřete sluch!

Srovnání filmů Trolls a Trolls 3
Vlastnost Trolls (2016) Trolls 3 (zatím nevyšlo)
Datum vydání 4. listopadu 2016 (USA) Bude oznámeno

Pokračování série Trollové

Fanoušci barevných vlasáčů se konečně dočkali! Třetí díl oblíbené animované série Trollové dorazil do kin a slibuje další porci hudby, tance a bláznivé zábavy. Tentokrát se Poppy a Větev musí postavit dosud neznámému nebezpečí, které ohrožuje všechny kmeny Trollů. Zjistí, že jejich svět je mnohem větší, než si dokázali představit a že existuje šest odlišných kmenů Trollů, z nichž každý reprezentuje jiný hudební žánr: Funk, Country, Techno, Klasika, Pop a Rock. Poppy a Větev se tak vydají na dobrodružnou cestu, aby sjednotili všechny kmeny a zachránili tak hudbu před záhubou.

trollové 3

Ve třetím díle se vrací známé postavy jako Poppy, Větev, Křápal, Satin a Chenille, Velký Kluk a další. Do českého znění se vrátili i oblíbení dabéři jako Ivana Korolová, Jan Cina, Patricie Pagáčová a další. Film Trollové 3 slibuje strhující vizuální stránku, chytlavou hudbu a vtipný scénář, který pobaví malé i velké diváky. Pokud jste si oblíbili předchozí díly, tak třetí díl rozhodně nesmíte minout.

Srovnání s předchozími díly

Třetí díl filmové série o optimistických Trollících přináší do kin várku novinek, ale zároveň si zachovává prvky, které si fanoušci zamilovali na předchozích dílech. Stejně jako v Trollové: Světové turné se i v novém filmu setkáváme s rozmanitými kmeny Trollů, z nichž každý reprezentuje jiný hudební žánr. Zůstává i důraz na přátelství, toleranci a oslavu individuality, což jsou hlavní témata celé série.

Zatímco první díl se zaměřoval na záchranu Trollů před Bergeny a druhý díl prozkoumával hudební rozmanitost Trollího světa, Třetí díl se více soustředí na minulost Poppy a Vetvičky a odhaluje překvapivá tajemství o jejich rodinách. Nově se ve filmu objevuje i postava zloducha, který ohrožuje harmonii mezi Trollími kmeny.

I přes tyto nové prvky si Třetí díl zachovává vizuální styl a humor, který charakterizuje celou sérii. Diváci se tak mohou těšit na další barevnou a hudebně nabitou jízdu, která potěší malé i velké.

Doporučení na podobné filmy

Pokud se vám líbil film Trolls 3: Seznamte se s Trolly, pak se vám jistě budou líbit i další animované muzikály plné barev, tance a chytlavých písniček.

Pro fanoušky roztomilých trollů a jejich dobrodružství doporučujeme předchozí díly Trolls (2016) a Trolls World Tour (2020). Tyto filmy vás zavedou do světa plného hudby, kde trollové čelí různým výzvám a učí se důležitosti přátelství a tolerance.

trollové 3

Jestliže vás na Trolls 3 zaujal především hudební aspekt, pak si nenechte ujít animované muzikály jako Zpívej (2016) a Zpívej 2 (2021). Tyto filmy sledují skupinu zvířecích hrdinů, kteří se účastní pěvecké soutěže a snaží se splnit si své sny.

Pro milovníky dobrodružství a fantazie doporučujeme filmy Jak vycvičit draka (2010), Jak vycvičit draka 2 (2014) a Jak vycvičit draka 3 (2019). Tyto filmy vyprávějí příběh o neobvyklém přátelství mezi vikingským chlapcem a drakem a zavedou vás do světa plného magie a napětí.

A konečně, pokud hledáte film pro celou rodinu, který je plný humoru a dojemných momentů, pak si pusťte Coco (2017) od studia Pixar. Tento film vypráví příběh mexického chlapce Miguela, který se vydává do Říše mrtvých, aby našel svého prapradědečka a splnil si svůj hudební sen.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: FrantisekHrstka

Tagy: trollové 3 | informace o filmu trollové 3